Trener zespołu juniorek oraz drużyny ŁKS AZS UMED Łódź występującej w II lidze, Wojciech Blomberg, pomoże w najbliższych dniach sztabowi szkoleniowemu ŁKS Commercecon Łódź.

Doświadczony szkoleniowiec to były zawodnik m.in Chemika Bydgoszcz i Czarnych Radom. Od lat pracuje z młodymi siatkarkami Łódzkiego Klubu Sportowego, z którymi nie tak dawno zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorek młodszych. Prowadził zespoły młodzieżowe, w których grały m.in występujące dziś w ekipie mistrza Polski Anastasiia Hryshchuk, Julita PiaseckaNatalia Dróżdż.

W najbliższych tygodniach trener Wojciech Blomberg będzie pomagał Alessandro Chiappiniemu przy pierwszym zespole ŁKS Commercecon Łódź i w roli asystenta szkoleniowca zasiądzie na ławce Łódzkich Wiewiór w dwóch najbliższych meczach ligowych. – Od 14 lat pracuje w ŁKS Siatkowka Żeńska Łódź, moja żona jest wychowanką klubu, obie córki trenują w ŁKS. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do sztabu szkoleniowego ŁKS Commercecon Łódź. Do zobaczenia na derbach – mówi trener Wojciech Blomberg.

Trener Blomberg nadal pozostaje trenerem drużyny ŁKS występującej w rozgrywkach juniorek oraz trenera drugoligowego ŁKS AZS UMED Łódź, która następne swoje spotkanie rozegra 13 stycznia.