Drugi rok z rzędu grze ŁKS-u Commercecon Łódź w fazie play-off TAURON Ligi towarzyszyła wyjątkowa akcja dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. Zespół każdy mecz rozgrywał w myśl hasła #WygrywaMyPomagaMy. Po każdym wygranym spotkaniu fazy play-off siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego dostarczały zwierzętom z ul. Marmurowej 4 zapas wysokojakościowej karmy.

W fazie play-off Łódzkie Wiewióry rozegrały w sumie siedem spotkań, z których wygrały pięć, kończąc sezon z brązowym medale mistrzostw Polski. 

W sezonie 2021/2022 zagraliśmy dla: Rino, Soni, Herosa, Maniusia i Figi. Z tej wspaniałej piątki dwa psiaki – Rino i Sonia – jeszcze w trakcie trwania akcji znalazły nowe domy!

Celem akcji #WygrywaMyPomagaMy jest nie tylko zapewnienie naszym braciom mniejszym zapasu karmy, ale przede wszystkim promocja adopcji. Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź od lat są ambasadorkami łódzkiego schroniska i zachęcają do odpowiedzialnych adopcji psów i kotów. 

W ramach wsparcia dla Schroniska dla Zwierząt w Łodzi zawodniczki Łódzkiego Klubu Sportowego nie tylko regularnie promują poszczególnie zwierzęta, które poszukują nowych domów. Dzięki współpracy z naszymi partnerem z branży motoryzacyjnej – KIA Marvel / Marvel Hyundai – w sezonie 2021/2022 Pietra Jukoski użytkowała auto obrandowane pyszczkami podopiecznych schroniska i nazwą akcji „Adoptuj odpowiedzialnie!”. Drugi sezon z rzędu nasze zawodniczki nosiły również logotyp Schroniska dla Zwierząt w Łodzi na koszulkach meczowych zarówno w TAURON Lidze, jak i w europejskich pucharach.

Współpracę z łódzkim schroniskiem będziemy kontynuować również w sezonie 2022/2023.