Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wspierają wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych. W tym roku Łódzkie Wiewióry wzięły udział w specjalnym i wyjątkowym projekcie – sesji do kalendarza na 2019 rok. 

Zawodniczki ŁKS Commercecon to nie tylko utalentowane siatkarki. Łódzkie Wiewióry cechują się również otwartością na akcje społeczne, dzięki którym można poprawić los innych ludzi i zwierząt. Dlatego co roku aktywnie biorą udział w wielu inicjatywach. W tym sezonie nasz klub wpiera aktywnie Schronisko dla Zwierząt w Łodzi i organizację „Wigilii z Kibolem”. Aktywnie wspieramy też „Szlachetną Paczkę”. Podczas naszych grudniowych spotkań kiermasz ozdób świątecznych będą prowadzić wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 4. 15 grudnia podczas meczu z KSZO Ostrowiec Św. będziemy zbierać dary dla łódzkiego schroniska dla zwierząt. 

Aby jeszcze bardziej wesprzeć klubową działalność, siatkarki wzięły udział w wyjątkowej sesji fotograficznej. Zaowocowała ona stworzeniem kalendarza na 2019 rok, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie „Wigilii z Kibolem” oraz Szlachetną Paczkę. 

„Wigilia z Kibolem” jest projektem Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Stowarzyszenie organizuje wigilię, na którą zostaną zaproszeni mali goście przebywający na co dzień w domach dziecka lub pochodzący z biedniejszych ełkaesiackich rodzin.

Z kolei akcję „Szlachetna Paczka” zna chyba każdy. W tym roku wspieramy małżeństwo z pięciorgiem dzieci. W środę, 5.12.2018, Marta Wójcik, Klaudia Alagierska, Klaudia Gajewska, Monika Bociek i Zuzanna Efimienko-Młotkowska zrobiły pierwsze duże zakupy. Ale to nie koniec! Przed i podczas meczu z BKS Profi Credit Bielsko-Biała, 8 grudnia, będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy, aby pomóc w realizacji potrzeb wybranej przez nas rodziny. 

Musimy podkreślić, że realizacja kalendarza nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie i praca agencji reklamowej 2dm, Delia Cosmetisc, Cameleo i stylistki Anny Hynek. Wszystkie osoby i firmy, które uczestniczyły w tworzeniu tego projektu wykonały swoją pracę nieodpłatnie, wspierając tym samym dwie wspaniałe akcje społeczne!

Sprzedaż kalendarza rozpoczynamy w najbliższą sobotę, 8 grudnia, podczas meczu z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Jego cena to jedynie 35 zł! Od poniedziałku, 10 grudnia, kalendarz z przepięknymi siatkarkami ŁKS Commercecon będzie dostępny w stacjonarnie Sklepie Kibiców ŁKS (al. Unii 2, pod trybuną) oraz online: http://sklep.lkslodz.pl.

Zachęcamy gorąco do kupowania kalendarza – wspierajcie razem z nami szczytne cele!