Te wszystkie wspaniałe dziewczyny grają w różnych kategoriach wiekowych, ale łączy je jedno – wszystkie mają w sercu przeplatankę! Wiewióry odwiedziły ostatnio swoje młodsze koleżanki po fachu z ŁKS Siatkówka Żeńska, które trenują na co dzień w hali MOSiR przy ul. Skorupki. 

Sekcje młodzieżowe ŁKS Siatkówka Żeńska mają w tym sezonie wiele powodów do dumy. Juniorki, występujące w rozgrywkach III ligi, zakończyły swoje zmagania na 1. miejscu w tabeli! Kadetki uplasowały się w rywalizacji o mistrzostwo Polski w przedziale miejsc 9-12, natomiast młodziczki zakończyły swoją grę na 13. pozycji. Są to naprawdę bardzo dobre osiągnięcia młodych Ełkaesianek, a trenerzy i siatkarki na pewno zrobią wszystko, aby te wyniki poprawić w kolejnych sezonach. 

Grę środkowej Natalii Dróżdż docenił trener Andrzej Krowiak. Natalia dostała powołanie na zgrupowanie kadry minikadetek przed kwalifikacjami do mistrzostw Europy U-16. Z kolei trener reprezentacji Polski kadetek U-18 Wiesław Popik zaprosił libero Oliwię Laszczyk na akcję szkoleniową do Szczyrku. Trzymamy kciuki!

Młode siatkarki nie tylko łączą naukę z treningami, ale także pomagają sekcji seniorek. To właśnie młode Ełkaesianki, ubrane w koszulki z wiewiórką, wspierają dookoła boiska sprawny przebieg gry. Dzięki wielkie za Waszą pomoc! 

W ŁKS Siatkówka Żeńska w sezonie 2018/2019 trenuje sześć grup młodzieżowych:

1. III liga kobiet – juniorki starsze, trener Krystian Kaczmarski
2. juniorki młodsze, kadetki – trener Wojciech Blomberg
3. kadetki młodsze, młodziczki – trener Krzysztof Świta
4. młodziczki – trenerka Iza Pieprzowska
5. grupa naborowa starsza – Izabela Świta
6. grupa naborowa młodsza – Magdalena Blomberg

 

Polecamy gorąco treningi w ŁKS Siatkówka Żeńska. Wszystkie informacje uzyskacie pod numerem telefonu 662-206-848, a także na stronie internetowej siatkalks.pl.