W dniach 2-4 lutego ŁKS Commercecon Łódź będzie organizatorem turnieju grupy C Ligi Mistrzyń – najbardziej prestiżowych rozgrywek siatkarskich w Europie. Przed Łódzkimi Wiewiórami ważna rywalizacja, bądź siódmym zawodnikiem naszego zespołu.

Starając się o organizację turnieju Ligi Mistrzyń, mieliśmy wielką nadzieję, że Wy – kibice ŁKS-u Commercecon zasiądziecie na trybunach. I będzie to możliwe, chociaż w innym, symbolicznym wymiarze. Bądźcie naszym siódmym zawodnikiem – niech Wasz awatar zasiądzie na trybunach Sport Areny podczas turnieju Ligi Mistrzyń. Jak to zrobić?

1. Załóżcie konto lub zalogujcie się w serwisie sportarena.makis.pl (początek akcji we wtorek – 19 stycznia o godzinie 12:00)
  2. Wybierzcie event „Zagraj z nami w Lidze Mistrzyń”
  3. Koszt awatara:

– 80 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnetu na sezon 2020/2021)
    – 50 zł  (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2020/2021)

4. Po dokonaniu płatności przesyłacie zdjęcie ze swoim wizerunkiem* na adres: mariusz.przybyla@siatkalks.pl (w tytule wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska).

– Zdjęcie „an face”, kadr od pasa w górę, ręce ułożone wzdłuż tułowia. Zdjęcie powinno być zrobione na jednolitym tle, postać musi być wyraźna, dobrze doświetlona, rozdzielczość minimum 10 Mpx. (3872 x 2592 pikseli)

5. Wasz awatar pojawi się na trybunie Sport Areny podczas meczów turnieju Ligi Mistrzyń – niezależnie od tego, które miejsce w hali wybierzecie Wasz awatar usiądzie po stronie sektorów „C”, które będą widoczne podczas transmisji telewizyjnych.

Ważne: Kibice, którzy mają swoje kartonowe awatary ze stadionu ŁKS-u, będą mogli je wystawić na trybunie Sport Areny  podczas turnieju Ligi Mistrzyń po uprzednim dostarczeniu awatara do biura klubu i uiszczeniu opłaty 30 zł (gotówką).

Gramy razem!