Jako brązowy medalista mistrzostw Polski, biorąc pod uwagę miejsce federacji narodowej w rankingu  CEV, mieliśmy zagwarantowany udział w Pucharze Challenge. Do europejskich pucharów zgłosiliśmy się jednak z wyższymi aspiracjami i udało się – ŁKS Commercecon Łódź został promowany przez Europejską Konfederację Siatkówki do rozgrywek Pucharu CEV 2021/2022.

W żeńskim Pucharze CEV wezmą udział 23 zespoły, do których dołączą też drużyny wyeliminowane z Ligi Mistrzyń. Wśród naszych potencjalnych rywali starzy, dobrzy znajomi z poprzednich sezonów Ligi Mistrzyń – Allianz MTV Stuttgart i SSC Palmberg Schwerin.

Lista drużyn, które wezmą udział w Pucharze CEV 2021/2022:

VC Oudegem (BEL)
VDK Bank Gnet Dames (BEL)
UOK Banjaluka Volley (BIH)
VK UP Ołomuniec (CZE)
PVK Olymp Praga (CZE)
VB Nantes (FRA)
Volero Le Cannet (FRA)
Allianz MTV Stuttgart (GER)
SSC Palmberg Schwerin (GER)
AC PAOK Saloniki (GRE)
A.O. Thiras Santorini (GRE)
Swietelsky Bekescsaba (HUN)
Vasas Óbuda Budapeszt (HUN)
Unet e-work Busto Arsizio (ITA)
ŁKS Commercecon Łódź (POL)
AJM FC Porto (POR)
CSM Volei Alba Blaj (ROU)
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS)
Proton Saratov (RUS)
Nova KBM Branik Maribor (SLO)
Zeleznicar Lajkovac (SRB)
TS Volley Dudingen (SUI)
Eczacibasi Dynavit Stambuł (TUR)