Od dwóch sezonów partnerem technicznym ŁKS-u Commercecon Łódź jest łódzka firma White Hare. Regionalna współpraca okazała się strzałem w „10”. Wspólnie zdobyliśmy złoty i brązowy medal mistrzostw Polski. Dziękujemy za kolejny wspólny sezon!

Krzysztof Zając, założyciel marki White Hare, doskonale wie, czego potrzebuje sportowiec. Sam jest bowiem byłym rugbystą i w strojach nie jednej firmy przyszło mu rozgrywać mecze. Ambasadorką firmy jest z kolei mistrzyni Polski w piłce ręcznej – Kinga Achruk. ŁKS Commercecon Łódź dąży do tego, by grać z najlepszymi. Dzięki rekomendacjom Kingi wiedzieliśmy, że otrzymamy idealnie skrojone stroje wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasz partner projektuje i produkuje m.in. topy, spodenki, legginsy, t-shirty oraz bluzy dla sportowców. 

Jest jedynym producentem  spersonalizowanych wlepów na buty stosowanych w piłce ręcznej. Specjalizuje się również w produkcji odzieży pod hasłem „BODY PERFECT PROTECT” do sportów kontaktowych takich jak rugby czy sporty walki. W 2019 roku White Hare zadebiutował w prestiżowym Rajdzie Dakar jako producent strojów dla quadowca Arkadiusza Lindnera

Firmie White Hare zaufał nie tylko ŁKS Commercecon Łódź. Logo z biały zającem pojawiło się w ciągu ostatnich lat na strojach m.in.:

  • siatkarzy KS Cuprum Lubin,
  • siatkarek KSZO Ostrowiec Św.,
  • uczestnika rajdu Dakar Akradiusza Lindnera i członków jego ekipy,
  • zawodniczek sekcji młodzieżowej ŁKS-u Siatkówka Żeńska,
  • piłkarek ręcznych CHKS Politechnika Łódzka,
  • piłkarek ręcznych TS MKS San Jarosław.

White Hare projektuje i wykonuje dla Łódzkich Wiewiór stroje treningowe, sparingowe i meczowe, dresy treningowe i meczowe, koszulki polo, a także torby. Produkty naszego partnera dostępne są również dla kibiców sekcji siatkówki (m.in. krótkie serie dedykowanych koszulek). Hasło firmy „Odzież sportowa dla wymagających” w 100% ma odzwierciedlenie w wykonywanych usługach. Niezwykle ważnym aspektem naszej współpracy jest bezproblemowy kontakt, indywidualne podejście i szybka reakcja na potrzeby klubu. Polecamy każdemu klubowi, jak i sportowcom, którzy uprawiają sporty indywidualne.

White Hare dziękujemy za świetny sezon!