Do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź, aktualnego mistrza Polski, nie tylko dołączają nowe firmy. Sukcesy sportowe i organizacyjne sprawiają, że podpisujemy przedłużenia umów z firmami, które grają z Łódzkimi Wiewiórami od dłuższego czasu. W sezonie 2023/2024 biznesowym zaufanie obdarzy nas po raz kolejny Zakład Ogólno-Budowlany Roberta Wocha!

Współpraca z Zakładem Ogólno-Budowlany Roberta Wocha rozpoczęła się w 2021 roku dzięki kibicowskiemu zaangażowaniu właściciela firmy. Nasz partner to firma rodzinna z branży budowlanej, która zajmuje się przede wszystkim budownictwem jedno- i wielorodzinnym.

Działa przede wszystkim na rynku łódzkim, jest na nim obecna od 1982 roku! Zakład prowadzi roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, ale również zajmuje się szeroko pojętymi pracami wykończeniowymi.

Już ponad 30-letnie doświadczenie sprawia, że usługi wykonywane przez naszego partnera to gwarancja wysokiego poziomu, terminowość i solidność. Wieloletnie prowadzenie firmy w branży budowlanej potwierdza, że zespół pod przewodnictwem Roberta Wocha to grupa profesjonalistów w każdym calu.

Warto podkreślić również, że właściciele firmy wspierają ŁKS Commercecon Łódź biznesowo, ale również znajdują czas, aby aktywnie kibicować Łódzkim Wiewiórom zarówno na meczach domowych, jak i na wyjazdach. To pokazuje, że sponsoring w sporcie buduje wyjątkowe relacje.

Cieszymy się, że wciąż gracie z nami!