Przygotowania do nowego sezonu sztab szkoleniowy urozmaica Łódzkim Wiewiórom treningami na piasku i w wodzie. Zajęcia w basenie są dla naszych siatkarek cennym doświadczeniem. Dlatego niezwykle miło nam poinformować, że do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź dołączyła Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej.

Zatoka Sportu to wspaniały nowoczesny obiekt sportowy, który podzielono na dwie części – pływalnię oraz tzw. strefę suchą.

Na pływalni do dyspozycji grup oraz klientów indywidualnych oddano jedyny kryty basen 50-metrowy w Łodzi oraz basen 25-metrowy. Na tzw. basenie olimpijskim może trenować nie tylko pływanie, ale również piłkę wodną czy triathlon. Z kolei na basenie 25-metrowym odbywają się kursy nauki pływania, aquafitness, a także nurkowania. Jego ogromną zaletą jest regulowane dno (od 0 aż do 5 metrów). Ponadto na pływalni znajdują się 4 platformy do skoków do wody, umieszczone na wysokościach od 3 do 10 metrów oraz cztery trampoliny na wysokościach 1 i 3 metrów.

W tzw. części suchej znajdują się:

  • wielofunkcyjna hala sportowa z widownią dla 500 osób,
  • ścianki wspinaczkowe – największa ma 17 metrów wysokości i 30 metrów szerokości,
  • siłownia FitFabric Pro;
  • 4 korty do gry w badmintona;
  • sale konferencyjne.

Z pływalni Zatoki Sportu mogą korzystać zarówno grupy zorganizowane, jak i klienci indywidualni. Wszystkie informacje na temat dostępności pływalni oraz cen znajdziecie na stronie: www.zatokasportu.pl/pl/cennik.

Witamy Zatokę Sportu w siatkarskiej rodzinie ŁKS Commercecon Łódź!