Wielokrotnie w naszych mediach społecznościowych używaliśmy sformułowania „Razem możemy więcej!”. Dziś ma ono wyjątkowy wymiar, ponieważ naszej pomocy potrzebują nasi sąsiedzi – Ukraińcy, u których kolejny dzień trwa wojna.

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS wraz ze wszystkimi sekcjami sportowymi klubu i w porozumieniu z władzami naszego miasta oraz organizatorami ogólnopolskich zbiórek uruchamia punkt zbiórki.

Zbiórka darów odbędzie się w poniedziałek i wtorek w sklepie kibiców ŁKS.

Jeśli chcecie wesprzeć akcję zbiórki darów, przynieście tam:

  • baterie, latarki, powerbanki, termosy,
  • lekarstwa (leki przeciwbólowe, bandaże, opatrunki, suplementy, witaminy),
  • środki czystości (mydła, szampony, pasty i szczoteczki do zębów, pieluchy, podpaski),
  • żywność długoterminową, wodę w butelkach.

Lista najpotrzebniejszych artykułów została stworzona w porozumieniu z władzami miasta i organizacjami koordynującymi akcją wsparcia. Rzeczy z podanej listy możecie dostarczyć w poniedziałek i we wtorek do sklepu kibiców ŁKS-u (w godz. 12 – 19), znajdującym się w trybunie stadionu Króla.