Kibice ŁKS-u Commercecon Łódź na każdym kroku udowadniają nam, że są najbardziej wyjątkowymi ludźmi na świecie! Złote Wiewióry dla Złotych Wiewiór to prezent, który każda z siatkarek zachowa jako wspaniałą pamiątkę. 

Na początek krótkie przypomnienie historii „Szczęśliwe Wiewióry dla Łódzkich Wiewiór”:

14 sierpnia 2018 roku rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu 2018/2019 Ligi Siatkówki Kobiet. Na pierwszy trening przyszło niemal 300 kibiców. Wśród nich pewna fAnka z niezwykłym prezentem – przywieszkami-breloczkami wiewiórek dla Łódzkich Wiewiór. Jak powiedziała, te wiewiórki to „odkupienie win za zwątpienie w półfinale” w srebrnym sezonie. 

Jak już wszyscy wiedzą, talizmany przyniosły nam wielkie szczęście – ŁKS Commercecon Łódź wywalczył tytuł mistrza Polski! Na każdym meczu wspierała nas również fAnka, a po sezonie zaskoczyła nas niesamowitym prezentem.

Przepiękne, zapakowane prawdziwie ełkaesiacko i po mistrzowsku – Złote Wiewióry dla Złotych Wiewiór, czyli przywieszki w kształcie wiewiórek.

Zachwytom nie było końca, niektóre przywieszki od razu miały okazję znaleźć się na szyjach naszych mistrzyń. 

fAnko – dziękujemy z całego serducha!