Oficjalnie zakończyliśmy rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. Cóż to był za sezon! Występy w Lidze Mistrzyń, po raz drugi z rzędu udział w turnieju finałowym Pucharu Polski i spełnienie marzeń – złoty medal mistrzostw Polski. Trzeba było to uczcić z najlepszymi kibicami!

Podobnie jak w zeszłym roku, miejscem oficjalnego zakończenia sezonu, był taras w centrum handlowym Sukcesja. Pogoda była dla nas bardzo łaskawa – w promieniach słońca blask złotych medali był jeszcze mocniejszy. 

Kibice, jak przystało na najlepszych w Polsce, nie zawiedli. Gościem honorowym była Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która złożyła siatkarkom oraz sztabowi ŁKS-u Commercecon Łódź gratulacje z okazji zdobycia mistrzostwa Polski oraz podziękowania za dostarczenie wszystkim łodzianom wielu sportowych emocji. Szczególnie podziękowania otrzymał także Prezes Hubert Hoffman oraz nasz sponsor tytularny – firma Commercecon. 

Nie zabrakło oczywiście podziękowań dla siatkarek, sztabu i kibiców od trenera Michala Maska oraz Prezesa Huberta Hoffmana. W imieniu klubu pamiątkowe statuetki dla mistrzowskich sponsorów – firm Commercecon, Vesbo i VitaDiet – na ręce Huberta Hoffmana, Jarosława Gorczycy oraz Piotra Przybylskiego wręczyli Katarzyna SielickaMariusz Przybyła

Złoty zespół otrzymał również wyjątkowy złoty tort od partnera klubu – firmy Smakowity Zakątek. Kibice, którzy w trakcie sezonu wielokrotnie zaskakiwali zespół upominkami, przygotowali szczególny prezent. Zawodniczki otrzymały złote medale „Złotym Wiewiórom – Najwierniejsi kibice”. Sztab szkoleniowy i organizacyjny „Złotemu sztabowi – Najwierniejsi kibice”. Osobny, wyjątkowy medal otrzymał również Hubert Hoffman – „Złotemu Prezesowi – Najwierniejsi kibice”. To była wisienka na torcie, która pokazała jak wspaniała więź łączy klub z kibicami. 

Po części oficjalnej siatkarki oraz sztab szkoleniowy oddali się w ręce najlepszych kibiców. Była to doskonała okazja, aby zebrać autografy i zrobić swoje pamiątkowe zdjęcia z mistrzyniami Polski. Nie zabrakło wspomnień zarówno z chwil najpiękniejszych, jak i tych trudnych. Podsumowanie mogło być tylko jedno: team spirit sprawił, że na koniec sezonu to Łódzkie Wiewióry i ich kibice cieszyli się ze złotego medalu mistrzostw Polski 2018/2019!