Informujemy, że kontrakt trenerski Michala Maska z ŁKS-em Commercecon Łódź został rozwiązany za porozumieniem stron. Trenerze, dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Prowadzenie drużyny będzie kontynuował trener Michał Cichy, zaś jego asystentem pozostanie Bartłomiej Bartodziejski. W związku z tą zmianą w sztabie szkoleniowym witamy nowego statystyka drużyny – Marcina Nowaka, który współpracował w tej roli m.in. z zespołem Jokera Świecie.

Aktualnie zespół ŁKS-u Commercecon Łódź przygotowuje się do spotkania ligowego z Jokerem Świecie. Zaplanowano je na niedzielę (13 lutego) na godzinę 12:30. Transmisję z tego meczu przeprowadzi platforma Polsat Box Go. 

Łódzkie Wiewióry po rozegraniu 16 meczów rundy zasadniczej plasują się na 4. miejscu w tabeli TAURON Ligi. Tracą do trzeciej IŁ Capital Legionovii trzy punktu, jednak mają na koncie jeden mecz mniej, bowiem zaległe spotkanie z Pałacem Bydgoszcz rozegrają dopiero 27 lutego.