Sezon 2021/2022 dobiegł końca. Siatkarki naszego klubu wywalczyły brązowy medal mistrzostw Polski, piąty z rzędu od momentu powrotu do ekstraklasy. Gdy coś się kończy, coś się również zaczyna. Nadszedł czas na zmiany organizacyjne. Na stanowisko wiceprezesa ŁKS-u Commercecon Łódź został powołany Bartosz Wencław.

Kibice sekcji siatkówki Łódzkiego Klubu Sportowego znają Bartka doskonale. Zna on siatkówkę od podszewki, nie tylko tę łódzką i orientuje się w meandrach tej dyscypliny jak mało kto. Z ŁKS-em Commercecon Łódź związany jest od wielu lat, w przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska. W ostatnich sezonach budował dla was meczową atmosferę z mikrofonem w Sport Arenie. 

Teraz będzie reprezentował na stanowisku wiceprezesa klub o ugruntowanej pozycji w TAURON Lidze.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!