Jak co roku odwiedziliśmy łódzkie Schronisko dla Zwierząt przy ul. Marmurowej 4. Po raz kolejny chcemy Was zachęcić do odpowiedzialnej adopcji zwierzaków i przedstawić kilka wspaniałych psiaków, które czekają na dom, w którym znajdą ciepło i miłość na resztę życia.

Podczas tegorocznej wizyty ambasadorkami Łódzkich Wiewiór były trzy wielkie psiary Krysia Strasz, Valerie NicholAnia Korabiec.

Już na wejściu do schroniska mieliśmy okazję poznać młodziutką, prześliczną Zoję. Okazało się, że suczka trafiła tutaj po śmierci swojego właściciela. Zojka niesamowicie pragnie obecności człowieka, jest bardzo ufna i przyjacielska. Jest bardzo grzeczna, wykonuje podstawowe komendy i uwielbia się przytulać. Jest w schronisku od 16 sierpnia i mamy wielką nadzieję, że ta uśmiechnięta psina z uszami jak nietoperz szybko znajdzie nowy dom. 

Profil Zoi na stronie schroniska: Zoja

 

Jako drugi na wybieg przybył… Miś. To czteroletni olbrzym o gołębim sercu. Miś od razu zdobył nasze serca. Wiemy, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na adopcję tak dużego psa, ale osoba, która go wybierze będzie miała wiernego i oddanego towarzysza. Miś zna podstawowe komendy, pięknie prosi i daje łapkę. Uwielbia się rozkładać na trawie, żeby ktoś go miział po brzuchu. W oczach ciągle widać wielką ufność i potrzebę miłości.

Profil Misia na stronie schroniska: Miś

 

Brenda… Kolejny duży pies, tym razem nieco starszy, bo siedmioletni. Jej historia jest podwójnie smutna. Właściciel Brendy dobrze wie, gdzie sunia przebywa, a mimo to nie chce jej wziąć z powrotem. Brenda okazała się przekochanym zwierzakiem, który wprawdzie do mieszkania się raczej nie nada, ale może być wspaniałym psem stróżującym. 

Profil Brendy na stronie schroniska: Brenda

 

Filipa poznaliśmy w zeszłym roku. Za chwilę miną cztery lata odkąd mieszka w schronisku. To już starszy pan, ale wciąż zachowuje pogodę ducha. Tylko po siwym pyszczku widać, że lata młodości ma już za sobą. Nadal lubi biegać i bawić się jak młody piesek. Jest cudny i naprawdę dziwimy się, że nie został jeszcze adoptowany.

Profil Filipa na stronie schroniska: Filip

 

W łódzkim Schronisku dla Zwierząt przebywa obecnie prawie 450 zwierzaków. Jak to bywa o tej porze roku, przed i w czasie wakacji ta liczba zdecydowania rosła. Poza dorosłymi psiakami jest tutaj też mnóstwo psich i kocich dzieci, które jeszcze nie wiedzą co je czeka. Każde z tych zwierząt w głębi duszy pragnie mieć ciepły i kochający dom. Za ludzką dobroć odwdzięczą się po stokroć wielkim oddaniem.

Pomóżmy zmienić Schronisko dla Zwierząt w Łodzi!