W piątek, 25 lutego, nasz zespół rozegrał zaległe spotkanie 16. kolejki TAURON Ligi z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz. Łódzkie Wiewióry potrzebowały trochę czasu, aby się rozegrać, ale z każdym setem prezentowały się coraz lepiej i ostatecznie wygrały 3:1. Statuetką MVP została wyróżniona Valentina Diouf, dla której była to trzecia statuetka z rzędu.

Nasz zespół w meczu z Pałacem świetnie zagrał blokiem, zdobywając w tym elemencie aż 23 punkty! 9 razy murowała rywalki Kamila Witkowska. Nasza środkowa zdobyła w sumie 20 punktów, najwięcej ze wszystkich Wiewiór. Na środku siatki, obok Kamili, w meczu z Pałacem wystąpiła Joanna Pacak, która zdobyła 9 punktów, w tym 5 blokiem. Trener Michał Cichy nie zapominał również o zawodniczkach, które nie wyszły w pierwszej szóstce. Na boisku w trakcie meczu pojawiły się Julita Piasecka, Weronika Sobiczewska, Pietra Jukoski i Angelika Gajer. 

Tym samym ŁKS Commercecon nadrobił zaległości meczowe i po wygranej 3:1 wskoczył na 3. miejsce w tabeli TAURON Ligi.

MVP: Valentina Diouf

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
(25:21, 23:25, 18:25, 12:25)

Składy zespołów:
Pałac: Szperlak (6), Cassemiro (8), Majkowska (8), Szczepańska-Pogoda (20), Bałdyga (3), Hage (10), Saad (libero) oraz Mazurek, Bozdewa (4) i Różyńska (1)
ŁKS:  Grajber (8), Pacak (9), Witkowska (20), Diouf (18), Ratzke (5), Jones-Perry (13), Maj-Erwardt (libero) oraz Jukouski, Sobiczewska (3), Gajer i Piasecka (2)