Jej powrót do ŁKS-u Commercecon Łódź przyniósł nam wszystkim wiele radości. Ma ogromną charyzmę i przeplatankę w sercu od lat, a w trakcie sezonu przejęła rolę kapitana zespołu. Jednak wszystko się kiedyś kończy. Po wywalczeniu z Łódzkimi Wiewiórami kolejnego medalu MP Agata Wawrzyńczyk rozstaje się z Łódzkim Klubem Sportowym.

Z ŁKS-em Commercecon Łódź Agata Wawrzyńczyk związana jest od 2015 roku. Występując w biało-czerwono-białych barwach przeżyła awans do ekstraklasy, a następnie pięła się z zespołem na sam szczyt. Po zdobyciu mistrzostwa Polski podjęła decyzję o zrobieniu przerwy macierzyńskiej. Po kilku miesiącach od urodzenia córki Agata zdecydowała się na powrót do gry i to właśnie w ŁKS-ie Commercecon miała wracać do formy.

W poprzednich sezonach atakująca udowodniła, że potrafi być czarnym koniem drużyny. Chociaż w trakcie minionego sezonu nie pełniła roli pierwszoplanowej, to każde jej wejście oznaczało ogromny zastrzyk energii dla koleżanek. W rozgrywkach TAURON Ligi zaprezentowała się w 9 meczach, zdobywając łącznie 21 punktów. W spotkaniu z Eneą PTPS Piła zastąpiła na boisku Katarzynę Zaroślińską-Król i poderwała zespół do walki. Została wyróżniona statuetką MVP meczu. 

W trakcie sezonu w zespole doszło do zmiany kapitana, a rolę tę przejęła właśnie Agata Wawrzyńczyk, odciążając tym samym Kasię Zaroślińską-Król. „Lori” wzięła na siebie nową rolę z całą odpowiedzialnością i spisała się w niej doskonale.

Agata dziękujemy Ci nie tylko za ten sezon, ale za również za wszystkie poprzednie. Mamy wiele pięknych wspomnień, a Ty Łódzką Wiewiórą będziesz już zawsze!