Bilety

Karty ŁKS

Chcemy, abyście mogli kupić bilety na spotkania ŁKS Commercecon Łódź w najwygodniejszy dla Was sposób, dlatego w sezonie 2017/2018 sprzedaż wejściówek na pojedyncze mecze będzie wyglądała następująco:

• przez Internet w serwisie kup bilet.pl,
  • w sklepach sieci Empikach,
  • w salonach Zakładów Bukmacherskich STS,
  • na godzinę przed meczem przy wejściu na halę.

Ceny biletów:

• ulgowy: 5 zł
  • normalny: 15 zł

KARNETY

Karnety na sezon 2017/2018 na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź, które rozgrywane będą w Atlas Arenie, można nabyć poprzez stronę internetową: https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0843 (karnet będzie wysłany kurierem), a także w punktach sprzedaży sieci sklepów Empik i salonach Zakładów Bukmacherskich STS (tutaj będzie wydawany voucher, który będzie można wymienić na karnet godzinę przed pierwszym meczem w przy kasie).

Ceny karnetów:

• ulgowy: 50 zł
  • normalny: 150 zł

WAŻNE INFORMACJE

Dzieci do 5. roku życia mają wstęp darmowy. Karnet ulgowy przysługuje dzieciom od lat 6 do 16, kobietom, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym. Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi bezpłatnie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na spotkania ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2017/2018!