Bilety

Cennik biletów oraz karnetów na sezon 2022/2023:

Tradycyjnie dla kibiców przedłużających karnety przygotowaliśmy je w identycznej cenie jak w poprzednich sezonach, a w cenie otrzymujecie wejścia na wszystkie mecze fazy zasadniczej, fazy play-off oraz Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie). Osoby przedłużające karnet będą miały nowy dopisany do dotychczasowej karty kibica.

Dla nowych karnetowiczów ceny kształtują się następująco: ulgowy (od 5. do 16. roku życia) – 120 zł, normalny (powyżej 16. roku życia) – 250 zł. Nowi karnetowicze będą musieli odebrać kartę kibica w kasie (o terminach poinformujemy wkrótce).

Dla osób chcących jeszcze bardziej wesprzeć sekcję przygotowaliśmy karnet Siatkofan. Cena to 200 zł za karnet ulgowy i 400 zł za karnet normalny. W cenie takiego karnetu są: wejścia na wszystkie mecze fazy zasadniczej, fazy play-off, Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie). Posiadacze karnetu Siatkofan nie tylko wspierają sekcję, ale również w ramach karnetu w trakcie sezonu otrzymają niespodziankę (gadżet klubowy wykonany w limitowanej liczbie tylko dla posiadaczy karnetu) oraz zaproszenie na spotkanie z zespołem.

Ważna informacja: na mecze Ligi Mistrzyń będą obowiązywać jedynie bilety na pojedyncze spotkania!

Pełny cennik biletów i karnetów na sezon 2022/2023: