Dla mediów

Dziennikarzy wnioskujących o jednorazowe akredytacje na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź rozgrywane w TAURON Lidze, Pucharze Polski oraz europejskich pucharach prosimy o informację mailową: bianka.sawoniuk@siatkalks.pl

O przyznaniu akredytacji całosezonowej informować będziemy e-mailowo oraz w systemie lkscommerceconlodz.accred.eu, zaś w kwestii akredytacji jednorazowej drogą mailową.

Klub zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Wszyscy przedstawiciele mediów, którzy nie posiadają konta w serwisie Accred.eu proszeni są o jego założenie lub o przesłanie wniosku drogą mailową: bianka.sawoniuk@siatkalks.pl. W wiadomości należy przesłać następujące dane: imię i nazwisko, nazwę redakcji, typ akredytacji (foto, press, radio) oraz numer kontaktowy.

Regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i zasady obowiązujące przedstawicieli mediów podczas domowych spotkań ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2021/2022: POBIERZ

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Bianka Sawoniuk