Dla mediów

Trwa proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na mecze domowe w TAURON Lidze, Pucharze Polski oraz europejskich pucharach ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/2023.

Wnioski o akredytacje całosezonowe należy składać za pośrednictwem systemu Accred.eu do 26 października.

Informację o przyznaniu lub odmowie akredytacji otrzymają Państwo najpóźniej do 29 października

Klub zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Dziennikarzy wnioskujących o jednorazowe akredytacje na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź rozgrywane w TAURON Lidze, Pucharze Polski oraz europejskich pucharach prosimy o informację mailową: bianka.sawoniuk@siatkalks.pl.

Wszyscy przedstawiciele mediów, którzy nie posiadają konta w serwisie Accred.eu proszeni są o jego założenie.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Bianka Sawoniuk