Po sezonie 2020/2021 z ŁKS-em Commercecon Łódź pożegnała się już Britt Bongaerts, ale również i druga rozgrywająca – Aleksandra Pasznik – nie będzie już bronić biało-czerwono-białych barw. Na tej pozycji zatem skład w nadchodzących rozgrywkach zmieni się całkowicie.

Przed dołączeniem do Łódzkich Wiewiór Aleksandra Pasznik reprezentowała takie kluby jak BKS Aluprof Bielsko-Biała czy Polski Cukier Muszynianka Muszyna, a w swoim dorobku miała medale mistrzostw Polski, ale w kategoriach młodzieżowych. Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z ŁKS-em Commercecon Łódź jest pierwszym seniorskim w jej karierze. 

Ola wystąpiła w 20 meczach TAURON Ligi w sezonie 2020/2021, miała okazję zadebiutować również w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Chociaż zazwyczaj była zawodniczką zmianową, zawsze mogliśmy liczyć na jej chłodną głowę i opanowanie. Gdy pojawiała się ma boisku, wyczekiwaliśmy momentu agresywnej kiwki z drugiej piłki – firmowego zagrania rozgrywającej. 

Uważni kibice pamiętają wejście Oli w piątym meczu o brązowy medal. Weszła w nerwowym momencie, ale to jej nie zraziło. Nie tylko dobrze pokierowała grą, rozdzielając piłkę do innych Wiewiór, ale również sama popisała się niezwykle ważnym asem serwisowym. 

Ola, dziękujemy za reprezentowanie biało-czerwono-białych barw! Życzymy wielu sukcesów w siatkówce i szczęścia w życiu prywatnym.