Kolejna zawodniczka przedłużyła kontrakt z zespołem mistrza Polski! Po Darii Szczyrbie, Monice BociekKrystynie Strasz umowę na następny sezon podpisała przyjmująca Aleksandra Wójcik.

Swoją siatkarską karierę rozpoczynała w MKS-ie Świdnica, z którego trafiła do SMS PZPS Sosnowiec. W 2013 roku dołączyła do ekipy Siódemki Legionovia Legionowo. Trzy lata później przeniosła się do Muszyny, aby przez dwa lata reprezentować Polski Cukier Muszyniankę. Reprezentantka Polski kadetek, juniorek i seniorek dołączyła do ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2018/2019. 

Przed podpisaniem kontraktu z Łódzkim Klubem Sportowym miała na swoim koncie brązowy medal MP młodziczek oraz srebro z MP kadetek. Złoty medal z Łódzkimi Wiewiórami jest pierwszym sukcesem klubowym w jej karierze seniorskiej.

Jeszcze tak naprawdę to do mnie nie dociera, ale jest to fenomenalne uczucie. Na początku sezonu były to tylko marzenia, które teraz stały się rzeczywistością. Myślę, że udowodniłam przede wszystkim sobie, że stać mnie na dużo – mówiła po ostatnim meczu finałowym szczęśliwa i wzruszona Ola Wójcik.

Ambitna i waleczna przyjmująca jest czwartą z ekipy mistrzyń Polski, która przedłużyła kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź na kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet.