W ŁKS Commercecon Łódź witamy serdecznie nową przyjmującą. Aleksandra Wójcik – reprezentantka Polski kadetek, juniorek i seniorek dołączy w sezonie 2018/2019 do ekipy wicemistrzyń Polski. 

Ola swoją siatkarską karierę rozpoczynała w MKS-ie Świdnica, z którego trafiła do SMS PZPS Sosnowiec. W 2013 roku dołączyła do ekipy Siódemki Legionovia Legionowo. Trzy lata później przeniosła się do Muszyny, aby przez dwa lata reprezentować Polski Cukier Muszyniankę.

Z reprezentacją Polski kadetek Aleksandra Wójcik występowała w mistrzostwach Europy (5. miejsce) i świata (4. miejsce). Ola była jedną z czołowych zawodniczek biało-czerwonej ekipy. W 2012 roku wraz z reprezentacją juniorek uzyskała awans na mistrzostwa Europy w tej kategorii wiekowej, zdobywając w całym turnieju 49 punktów.

W tym samym roku zadebiutowała w kadrze seniorek. W 2014 roku wraz z reprezentacją wywalczyła awans do Mistrzostw Europy 2015 oraz zdobyła brązowy medal w Lidze Europejskiej. Wśród jej osiągnięć klubowych znajduje się brązowy medal MP młodziczek oraz srebro z MP kadetek.

Ola witamy Cię serdecznie w naszej ekipie!