ŁKS Commercecon Łódź dość gładko wygrał w poniedziałkowym spotkaniu przeciwko OnlyBio Pałacowi Bydgoszcz, a zadowolenia po tym meczu nie ukrywała atakująca Łódzkich Wiewiór Anastasiia Hryshchuk. – Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze w bloku, w przyjęciu i w ataku też niesamowicie. To był szybki mecz i szybka wygrana. Jestem dumna z dziewczyn.

Piątą wygraną z rzędu w stosunku 3:0 ocenił również asystent trenera Chiappiniego Adrian Chyliński. – Wydaje mi się, że każda seria jest fajna, ale na razie nie liczyliśmy tych zwycięstw, ale jeżeli będziemy nadal je kontynuować, to pewnie zaczniemy.

W poniedziałek, 28 listopada ŁKS Commercecon Łódź zagra na wyjeździe z #VolleyWrocław (20:30), zaś kilka dni później zmierzy się z Developresem Bella Dolina Rzeszów w łódzkiej Sport Arenie (2 grudnia, 17:30).

 

*Rozmawiał Marcin Sawoniuk
*fot. Paweł Ciesielski