8 maja 2022 oficjalnie zakończył się dla nas sezon 2021/2022. Tego dnia ŁKS Commercecon Łódź wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski, piąty z rzędu i w sumie 66. dla Łódzkiego Klubu Sportowego, biorąc pod uwagę wszystkie sekcje. Wraz z naszymi sponsorami, partnerami i kibicami spotkaliśmy się jeszcze raz – 10 maja – na wspólnym świętowaniu tego sukcesu.

Łódzkie Wiewióry rozpoczęły ostatnie wspólne popołudnie sezonu 2021/2022 od… pracy, bowiem czekała je cała masa pamiątek do podpisania. Z rozgrzanymi nadgarstkami przystąpiły zatem do wspólnej zabawy na boisku z przedstawicielami sponsorów i partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź. Sztab szkoleniowy naszego zespołu przygotował dla wszystkich urozmaiconą rozgrzewkę, a nasi goście mieli okazję wykonać kilka ćwiczeń, które są codziennością siatkarek. Następnie wszyscy zostali podzieleni na dwie drużyny, dla równowagi sił oczywiście mieszane. Zespoły rozegrały jednosetowe spotkanie i musimy przyznać, że walki po obu stronach nie brakowało, a przedstawiciele naszych sponsorów udowodnili, że mają siatkówkę we krwi. Mogliśmy oglądać zacięte, długie wymiany, a w duecie komentatorskim z Bartoszem Wencławem wystąpiła Martyna Grajber, więc emocje były naprawdę gorące. 

Kolejnym punktem tego dnia było oczywiście spotkanie z kibicami. Wolontariusze naszego klubu fantastycznie przystroili hol Sport Areny, aby nadać temu wydarzeniu szczególny charakter. A kibice… dopisali fantastycznie! Na spotkanie z zespołem przybyło około 1500 osób, które wytrwały stały w kolejce, aby zebrać ostatnie w tym sezonie autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia zarówno z drużyną, jak i pucharem za 3. miejsce. 

Ważnym punktem spotkania z kibicami był prezent dla Krystyny Strasz, która obchodzi urodziny 24 lipca, czyli w przerwie między sezonami. Tym razem upominek otrzymała na zakończenie rozgrywek, a była nim maskotka wiewióry wzrostu Krysi i to w koszulce z numerem 13! 

To był dzień pełen emocji, który dodatkowo, darmowymi napojami, umilił U2 Sports Restaurant, a najmłodsi mieli okazję skosztować waty cukrowej od cateringu „Milusi”. Nie zapominamy oczywiście o drukarni Radruk, która dla kibiców przygotowała pamiątkowe plakaty, na których nasza drużyna składała swoje autografy. 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie przed ostatnie miesiące i wspólne świętowanie brązowego medalu mistrzostw Polski 2021/2022!

fot. Michał Szymański