Pierwszy mecz o mistrzostwo Polski odbędzie się za tydzień – we wtorek 23 kwietnia. Tymczasem bilety na ten pojedynek zostały właśnie WYPRZEDANE!

W tym sezonie w finale mistrzostw Polski zmierzą się ze sobą dwie drużyny z Łodzi. To historyczna chwila – WIELKI DERBY!

To trzeci sezon od powrotu ŁKS-u Commercecon Łódź do ekstraklasy. Drugi z rzędu, który zakończymy po walce w finale MP! Zapisujemy kolejne piękne karty historii sekcji siatkówki Łódzkiego Klubu Sportowego. We wtorek, 23 kwietnia, o godzinie 20:30 rozpoczniemy pierwszy pojedynek finałowy z Grotem Budowlani Łódź! To będzie wyjątkowy wieczór!

I to nie tylko dlatego, że w wielkim finale zmierzą się dwie drużyny z Łodzi. Tydzień przed pierwszym meczem finałowym Ligi Siatkówki Kobiet już wiemy, że w Sport Arenie zasiądzie komplet widzów! Derby zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ale sprzedaż biletów na mecze finałowe przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. 

Równolegle prowadzona jest sprzedaż na 3. mecz finałowy, który odbędzie się 29 kwietnia. Obecnie pozostało niewiele ponad 400 biletów. Kibice Łódzkich Wiewiór zapowiadają wspaniały spektakl na trybunach!

Ważna informacja: Istnieje możliwość, że do systemu sprzedażowego będą jeszcze wracać pojedyncze bilety z nieopłaconych rezerwacji. Polecamy utworzyć konto i śledzić sytuację na stronie sportarena.makis.pl.