Od kibica do partnera klubu? Jak najbardziej. W 2019 roku partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź została zgierska firma Ceramika, której właściciele wspierają naszą sekcję nie tylko finansowo, ale i głośnym dopingiem z trybun. Przed nami kolejny wspólny sezon, bowiem właśnie przedłużyliśmy umowę sponsorską.

Czym zajmuje się nasz partner? Ceramika swoją działalność rozpoczęła od sprzedaży hurtowej i detalicznej płytek ceramicznych (głównie polskich producentów). Aktualnie asortyment oferowany przez naszego partnera obejmuje również chemię budowlaną oraz wszystko to, co potrzebne do budowy obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Znajdziecie tu materiały przeznaczone do m.in. tynkowania, tapetowania, malowania, specjalistycznych robót budowlanych, czy wyposażenia hydraulicznego i grzejnego.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z branży budowlanej. Warto podkreślić, że ideą firmy jest stały rozwój i podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. 

W ciągu swojej wieloletniej działalności Ceramika dostarczyła materiały budowlane na wykonanie wielu inwestycji na terenie Łodzi i okolic. Miała swój udział w m.in. w powstawaniu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew, Green Horizon Łódź czy biurowca Nowa Fabryczna.

Ceramika cieszymy się, że wciąż gracie z nami!