Za nami kolejny udany sezon, w którym siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego wywalczyły brązowy medal mistrzostw Polski. Nie byłoby tego sukcesu bez wsparcia naszego sponsora tytularnego – firmy Commercecon.

Dwa lata temu Prezes Hubert Hoffman w wywiadzie dla Gazety Wyborczej przyznał, że o rozpoczęciu współpracy z sekcją siatkówki Łódzkiego Klubu Sportowego zadecydował przypadek. Jak widać z przypadku rodzą się piękne historie… 

Zaczęło się od strojów dla zawodniczek w II lidze. Ełkaesianki zaczęły nabierać wiatru w żagle, zespół budował się niemal od zera. A i prezes Hubert Hoffman coraz mocniej zakochiwał się w żeńskiej siatkówce. W 2016 roku zespół powrócił do ekstraklasy, a już w sezonie 2017/2018  odbierał srebrne medale i tytuł wicemistrza kraju. Rok później ŁKS Commercecon Łódź wywalczył upragnione złoto i drugi w historii tytuł mistrzowski. W sezonie 2019/20 Łódzkie Wiewióry dołożyły do kolekcji brązowy krążek. Wszystko pod czujnym okiem Huberta Hoffmana oraz ogromnemu wsparciu prowadzonej przez niego firmy. Wiecie, że nasza współpraca trwa już 10 lat?

Commercecon to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Firma działa w myśl formuły „D&B – zaprojektuj i wybuduj”. Swoim klientom oferuje kompleksowy zakres usług. Od projektu budowlanego, przez wsparcia przy uzyskaniu pozwolenia na budowę i prowadzenie prac przygotowawczych, po dostawę i montaż wyposażenia. 

Nasz sponsor tytularny ma w swoim portfolio realizacje na terenie Polski oraz Europy. Stale rosnąca liczba klientów jest dowodem na to, że Commercecon to lider w swojej branży. Zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Commercecon dziękujemy za Wasze wsparcie! Jesteśmy przekonani, że czeka nas jeszcze wiele sukcesów.