Szeregi naszego zespołu w sezonie 2018/2019 na przyjęciu zasili Daria Szczyrba, która ostatnio reprezentowała barwy Karpat Krosno. 19-latka ma na swoim koncie między innymi dwa złote medale Młodej Ligi Kobiet.

Nasza nowa przyjmująca pochodzi z Braniewa. W rodzinnym mieście odniosła pierwszy sukces, którym było mistrzostwo Polski młodziczek z miejscową Spartą. Podczas tych MP została wybrana MVP turnieju finałowego, a także była najlepiej punktującą zawodniczką. Następnie grała w Orle Malbork. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze – dwa złote medale – przyniosła jej gra w zespole PGE Atomu Trefla Sopot, która występowała w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. W 2016 roku zadebiutowała w drużynie seniorek – Atomie Trefl Sopot. W poprzednim sezonie reprezentowała zespół Karpat Krosno, który w rozgrywkach I ligi zajął 9. pozycję. 

Daria witamy w Łódzkim Klubie Sportowym!

fot. karpaty-krosno.pl (na zdjęciu z numerem 5)