Przed sezonem 2019/2020 do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła firma Fitmedic.pl – dystrybutor sprzętu do ćwiczeń dla amatorów oraz profesjonalistów. Dzięki temu Łódzkie Wiewióry mogły jeszcze lepiej zadbać o swoją formę. 

Koniecznie musimy podkreślić, że nasz partner swoją siedzibę ma w Łodzi, a Adam Suwara – współwłaściciel marki – jest wielkim kibicem Łódzkiego Klubu Sportowego. Na każdym meczu wspiera Łódzkie Wiewióry gorącym dopingiem z trybun zarówno w Sport Arenie, jak i na wyjazdach. 

Sprzęt, który zapewnił nam w tym sezonie Fitmedic.pl pozwolił Łódzkim Wiewiórom urozmaicić trening w hali. Trener przygotowania motorycznego Tomasz Nagórka wykorzystywał m.in. gumy treningowe, maty stabilizujące czy różnego rodzaju obciążniki. Co więcej, obecnie część naszych zawodniczek w domowym zaciszu cały czas dba o formę wykorzystując akcesoria naszego partnera. 

ofercie Fitmedic.pl znajdziecie szeroki zakres sprzętu do ćwiczeń i treningów indywidualnych dla amatorów oraz profesjonalistów. Firma zajmuje się również kompleksowym wyposażeniem sal treningowych i fitness oraz klubów sportowych. Asortyment obejmuje sprzęt największych światowych producentów. Ekipa Fitmedic.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji asortymentu rehabilitacyjnego i medycznego pomoże Wam wybrać sprzęt na miarę oczekiwań i potrzeb. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego partnera w sklepie on-line www.fitmedic.pl.

Fitmedic.pl dziękujemy za wspólny sezon!