1 maja tego roku obchodziliśmy 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Dzięki unijnym dotacjom wspaniale rozwija się jeden z naszych sponsorów – VitaDiet. Podczas obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich nie mogło zabraknąć ŁKS-u Commercecon Łódź.

VitaDiet, który należy do polskiej spółki Ichem, wspiera nasz klub nie tylko finansowo. Zawodniczki oraz sztab szkoleniowy mają do dyspozycji całą gamę suplementów. Wspierają one prawidłowe funkcjonowanie organizmu i przyspieszają jego regenerację w chwilach wzmożonego wysiłku. Nasz sponsor był fundatorem nagród w konkursach dla kibiców oraz upominków dla zawodniczek, które wyróż w meczach ligowych i pucharowych. Dzięki uprzejmości VitaDiet Łódzkie Wiewióry miały również okazję robić badania, które określały poziom witaminy D w organizmie. 

Po zakończeniu sezonu odwiedziliśmy siedzibę naszego sponsora. Wizyta została połączona z obchodami Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nasz zespół miał okazję zobaczyć część produkcyjną firmy, ale również odwiedzić laboratorium, w którym zobaczyliśmy jak wyglądają testy na produkowanych suplementach. Chętni mogli spróbować preparatu energetycznego, który jest obecnie w fazie testów smakowych. 

Po wycieczce w części produkcyjnej Łódzkie Wiewióry udały się na spotkanie z prezesem Ichemu Jarosławem Dereniem, dyrektorem Piotrem Przybylskim, ambasadorem VitaDiet Sebastianem Wątrobą oraz pracownikami firmy. Nie zabrakło zdjęć, autografów i rozmów o sezonie 2018/2019. W sali konferencyjnej odwiedziły nas również dzieci, które tego dnia uczestniczyły w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

VitaDiet

VitaDiet

VitaDiet

VitaDiet

#GramyRazem