Przed sezonem 2022/2023 gruntownie zmienił się skład sztabu szkoleniowego ŁKS Commercecon Łódź. Nowym statystykiem drużyny został Kamil Kwieciński. Po mistrzowskim sezonie Kamil postanowił obrać nowy kierunek w swojej drodze zawodowej. 

Kamil Kwieciński dołączał do ŁKS-u Commercecon Łódź jako statystyk o bardzo dużym doświadczeniu, również międzynarodowym. Dotychczas pracował w takich klubach jak Enea PTPS Piła, Chemik Bydgoszcz, United Volley Frankfurt, Energa MKS Kalisz i SWD Powervolleys Düren. W 2021 roku współpracował z kobiecą reprezentacją Węgier, a rok później związany był zawodowo z żeńskim zespołem narodowym Chorwacji. 

W sezonie 2022/2023 Kamil Kwieciński jako statystyk ŁKS-u Commercecon Łódź miał ręce pełne pracy. Godzinami analizował spotkania ligowe oraz Ligi Mistrzyń, dostarczając sztabowi szkoleniowemu kompleksowego materiału do analizy przed każdym spotkaniem. 

Kamil po mistrzowskim zdecydował się podjąć kolejne zawodowe wyzwanie i jesteśmy pewni, że jego doświadczenie będzie procentowało na korzyść rozwoju polskiej (i nie tylko) siatkówki.

Kamil dziękujemy za mistrzowski sezon, zapisaliśmy wspólnie kilka pięknych wspomnień na kartach historii ŁKS-u Commercecon Łódź!