Weszła do zespołu z ogromną energią i entuzjazmem, zawsze gotowa do walki. Kolejną zawodniczką, która opuszcza zespół ŁKS-u Commercecon Łódź po sezonie 2021/2022 jest przyjmująca Martyna Grajber. Wiemy już, że Malina swoją zawodową przygodę będzie kontynuować we Włoszech, w zespole beniaminka Serie A – Unionvolley Pinerolo.

Martyna rozegrała w TAURON Lidze 9 sezonów, w tym ostatni w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź. Reprezentowała nasz klub w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski i CEV Cup. W TAURON Lidze w sezonie 2021/2022 wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem. W ekstraklasie zanotowała średnie przyjęcie na poziomie 48,17% (24,94% perfekcyjnego).

Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Łódzkimi Wiewiórami jest piątym krążkiem w jej karierze. Teraz przyjmująca będzie kontynuować swoją karierę we włoskim Unionvolley Pinerolo. Jesteśmy przekonani, że doskonale wkomponuje się w swój nowy klub, bo nas ekspresowo oczarowała swoim poczuciem humoru i zaangażowaniem. 

Malina wielkie dzięki za wszystko! Wymiataj w Italii!