Wtorkowe popołudnie w siedzibie firmy Commercecon miało wyjątkowy przebieg. Plany biznesowe prezesa Huberta Hoffmana musiały poczekać, bowiem firmę opanowały Wiewióry. I to wyjątkowe – Łódzkie Wiewióry, które z rąk Pawła Zagumnego, Jacka Kasprzyka i Wiesława Kozieła odebrały brązowe medale mistrzostw Polski. 

Tegoroczna dekoracja medalistek Ligi Siatkówki Kobiet ma wyjątkowy przebieg. Przedstawiciele Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej mają prawdziwy tour po kraju. Odwiedzają bowiem medalistów LSK indywidualnie.

ŁKS Commercecon Łódź na miejsce dekoracji medalowej wybrał oczywiście siedzibę firmy swojego sponsora tytularnego – Commercecon w Konstantynowie Łódzkim. 

Brązowe medale oraz pamiątkowy puchar przyjechały razem z Pawłem Zagumnym. Prezesowi PLS-u towarzyszył Jacek Kasprzyk, prezes PZPS-u, a także Wiesław Kozieł, pełnomocnik Zarządu ds. LSK. W imieniu ŁKS-u Commercecon Łódź puchar odebrała oczywiście kapitan Izabela Kowalińska. Brązowe medale już dziś mogły zawiesić również Krystyna Strasz, Joanna Pacak, Klaudia Gajewska, Aleksandra Wójcik, Ewa Kwiatkowska. Sztab szkoleniowy reprezentowali trener Bartłomiej Bartodziejski i masażystka Marta Pająk. Nie mogło oczywiście zabraknąć sternika łódzkiego klubu prezesa Huberta Hoffmana, dyrektor ds. sportowych Katarzyny Sielickiej, kierownika zespołu Bartosza Wencława, a także managera ds. marketingu Mariusza Przybyły.

Przypomnijmy, że ŁKS Commercecon Łódź powrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej w żeńskiej siatkówce cztery lata temu. W pierwszym sezonie beniaminek mógł być naprawdę zadowolony ze swojej gry. Ełkaesianki zajęły bowiem 6. miejsce. Ale najlepsze miało dopiero przyjść. Sezon 2017/2018 Łódzkie Wiewióry rozpoczęły z przytupem, wygrywając z rzędu aż 11 meczów. Wysoką formę utrzymały do końca, czego efektem był wielki sukces w postaci srebrnego medalu mistrzostw Polski. 

W sierpniu 2018 roku ŁKS Commercecon Łódź przeprowadził się z Atlas Areny do nowo wybudowanej Sport Areny. Hala przy alei Unii Lubelskiej 2 przyniosła Wiewiórom wielkie emocje – udział w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, a w Lidze Siatkówki Kobiet tzw. łódzki finał MP. W rywalizacji z Grot Budowlanymi Łódź ekipa trenera Michala Maska triumfowała w trzech kolejnych meczach, zdobywając tym samym drugie w historii mistrzostwo kraju. 

Sezon 2019/2020 nie był łatwy. Zespół zmagał się z wieloma problemami, a forma falowała. W ostatniej kolejce rundy zasadniczej Ełkaesianki zmierzyły się ze swoimi łódzkimi rywalkami. Było to bardzo ważne spotkanie przez fazą play-off. Jego wynik decydował bowiem o klasyfikacji przed ostatecznym bitwami o medale. Jak się później okazało, zadecydował również o ostatecznym rozstawieniu zespołów w sezonie. Wygraną 3:1 z Budowlanymi Łódź Łódzkie Wiewióry zapewniły sobie 3. miejsce w tabeli i ostatecznie brązowy medal mistrzostw Polski.

Tym samym w ciągu ostatnich trzech sezonów ŁKS Commercecon Łódź wywalczył trzy medale żeńskiej ekstraklasy! I to nie jest ostatnie słowo Łódzkich Wiewiór!