Przedstawiciele Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Stowarzyszenia Kibiców ŁKS ponownie odpowiedzieli na apel Domu Pomocy Społecznej w Łodzi. W tym tygodniu zawieźli środki czystości i ochrony osobistej do DPS-u mieszczącego się przy ulicy Sierakowskiego 65.

Na osoby związane z Łódzkim Klubem Sportowym zawsze można liczyć. Zaczęło się od akcji „All Coronaviruses Are Bastards”. Dzięki wpływom na konto Stowarzyszenia Kibiców ŁKS można było wspomóc szpitale w Łodzi i Zgierzu m.in. maseczkami, rękawiczkami, kombinezonami, a także sprzętem medycznym, np. ciśnieniomierzami. 

Do akcji przyłączyły się również siatkarki i sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź oraz sponsorzy klubu. Wspólnie odwiedziliśmy Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Szpitala Klinicznego UM czy Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM przy ul. Żeromskiego.

W tym tygodniu najpotrzebniejsze rzeczy dotarły do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sierakowskiego 65, który wspiera dzieci i młodzież niepełnosprawną intelektualnie. Przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców ŁKS wraz z Klaudią Alagierską dostarczyli kombinezony, maseczki, płyny do dezynfekcji i inne środki czystości, nie zabrakło też słodkich upominków.

Akcesoria ochrony osobistej oraz środki czystości zostały zakupione w ramach akcji All Coronaviruses Are Bastards z środków zebranych z licytacji na forum ŁKSFANS. 

Do zakupów sfinansowanych z dochodu z aukcji przeprowadzonych na forum lksfans.pl swoje dary dołączyli również sponsorzy ŁKS-u Commercecon Łódź. Nie zabrakło witamin i suplementów od VitaDiet oraz płynu do dezynfekcji od Commerceconu

fot. Paweł Ciesielski