W europejskich pucharach gramy już kolejny rok, w większości zespołów spotykamy znajome twarze. W Volero Le Cannet występuje Eva Yaneva, bułgarska przyjmująca, którą zapewne pamiętacie z gry w ekipie z Rzeszowa. Nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności krótkiej rozmowy, szczególnie, że w styczniu zobaczymy się ponownie, tym razem w Łodzi. Eva przyznała, że zawsze miło jest wrócić do Polski i ma nadzieję, że będzie mogła swojej francuskiej drużynie pokazać Łódź i zrobić kilka zdjęć na pamiątkę.
____________________
We have been playing in the European cups for another year, and we meet familiar faces in most teams. Volero Le Cannet plays Eva Yaneva, a Bulgarian outside hitter, whom you probably remember from playing for the team from Rzeszów.
 
We couldn’t deny ourselves the pleasure of a short conversation, especially since we will see each other again in January, this time in Łódź. Eva admitted that it is always nice to return to Poland and hopes that she will be able to show Łódź to her French team and take a few photos.