To była już XVIII edycja Szlachetnej Paczki! Po raz kolejny do tej wielkiej akcji włączył się nasz klub – ŁKS Commercecon Łódź. W sobotę, 8 grudnia, gościliśmy wybraną rodzinę na meczu Łódzkich Wiewiór. Dzień później siatkarki ŁKS Commercecon wybrały się z rewizytą, nie zapominając zabrać ze sobą paczek z darami.

Grudzień jest dla naszej drużyny bardzo pracowity. Łódzkie Wiewióry dbają nie tylko o formę i wysoki poziom swojej gry, ale również biorą udział w wielu akcjach społecznych. Jedną z nich była, kolejna już, edycja Szlachetnej Paczki. 

We wrześniu w ramach Studniówki Szlachetnej Paczki nasze siatkarki zatańczyły poloneza z młodymi piłkarzami Akademii ŁKS-u. Tym wydarzeniem na łódzkim Placu Wolności rozpoczęliśmy przygotowania do wielkiego finału. W listopadzie wybraliśmy rodzinę – małżeństwo z piątką dzieci, którzy musieli zmierzyć się ze splotem nieszczęśliwych wydarzeń. 

Pierwsze dni grudnia były, na przekór pogodzie, bardzo gorące. 5 grudnia delegacja Łódzkich Wiewiór wybrała się do Manufaktury, aby skompletować część darów dla rodziny. Wielkie zakupy były bardzo udane, a spakowane pudła czekały na swój wielki dzień. W sobotę ŁKS Commercecon Łódź rozgrywał ligowy mecz z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Była to doskonała okazja, aby zaprosić rodzinę na sportowe święto i oderwać ich od codziennych spraw. Zaproszenie zostało przyjęte, a po meczu nie zabrakło czasu na pamiątkowe zdjęcie. 

W niedzielę reprezentacja Łódzkich Wiewiór – Marta Wójcik, Regiane Bidias, Daria SzczyrbaMarta Pająk – wybrała się z rewizytą do pani Agnieszki i pana Pawła oraz ich dzieci. Paczek było sporo, więc naszym siatkarkom przydała się męska pomoc Mariusza PrzybyłyMariusza Bajerskiego

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy po raz kolejny być częścią tej wielkiej akcji. Dla ŁKS Commercecon Łódź XVIII edycja Szlachetnej Paczki zakończyła się sukcesem, udało nam się zebrać większość rzeczy z listy potrzeb wybranej przez nas rodziny. Mamy nadzieję, że da im to chwilę oddechu i poczucie spokoju przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. 

Warto pomagać!