W zeszłym tygodniu uczestniczyliśmy w gali konkursu „Grasz Fair Play – Jesteś OK”. Współorganizowaliśmy go razem ze Szkołą Podstawową Nr 46 w Łodzi oraz przy współpracy z Referatem Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi. Konkurs miał charakter plastyczny i skierowany był do dzieci z klas II i III z łódzkich szkół podstawowych.

Wybór prac, które otrzymały nagrody oraz wyróżnienia był trudny. Jako współorganizator konkursu klub ŁKS Commercecon Łódź ufundował nagrody za miejsca 1-3 oraz dla osób wyróżnionych, natomiast upominki za uczestnictwo sprezentował sklep Świat Zabawek (http://swiatzabawek.net.pl). Jeden z salonów tej sieci możecie znaleźć w centrum handlowym Sukcesja na poziomie -1. 

W gali uczestniczyli również przedstawiciele innych łódzkich klubów sportowych: Orła, Budowlani (rugby) oraz piłkarze ŁKS-u. Z tej okazji dzieci z SP Nr 46 przygotowały piękny występ, który uhonorował każdy z obecnych klubów oraz przedstawiły artystycznie jak powinno wyglądać współzawodnictwo w duchu fair play. Na koniec dzieci zaprosiły do wspólnego tańca wszystkich gości. Gali konkursu towarzyszyła wspaniała przyjacielska atmosfera.

Dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 46 w Łodzi za zorganizowanie gali oraz wspaniałej oprawy artystycznej oraz Referatowi Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi za współpracę w tym wydarzeniu.

Jesteśmy dumni, że możemy propagować wspólnie pozytywne wartości rywalizacji sportowej wśród najmłodszych!