„Budujemy Twoją Przyszłość” to hasło, które przyświeca firmie Commercecon. To właśnie Commercecon, dzięki ogromnemu wsparciu w ostatnich latach, pomógł zbudować najnowszą historię żeńskiej sekcji siatkówki Łódzkiego Klubu Sportowego. I co najważniejsze – zostaje z nami na kolejny sezon!

Jako generalny wykonawca Commercecon realizuje obiekty przemysłowe o różnym przeznaczeniu w formule „D&B – Zaprojektuj i wybuduj”. W efekcie inwestor otrzymuje kompleksową pomoc – od stworzenia koncepcji i projektu, przez wsparcie w obowiązkach inwestorskich, aż do generalnego wykonawstwa.

Profesjonalizm, stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz praca zgodnie z formułą „D&B – Zaprojektuj i wybuduj” sprawiły, że Commercecon współpracuje nie tylko z klientami z Polski. Realizacje firmy znajdują się również w Szwecji, Niemczech czy na Słowacji.

Rosnąca liczba klientów to również efekt polityki firmy, która stawia na zgrany zespół profesjonalistów. Działają oni w oparciu o wzajemne zaufanie oraz poszanowanie standardów jakości. Dzięki temu firma gwarantuje efekt w postaci świetnych projektów, udanych optymalizacji, szybkiej realizacji oraz niskiej ceny.

Ale Commercecon to nie tylko biznes. Od lat firma wspiera również siatkówkę w Łódzkim Klubie Sportowym, tworząc tym samym najnowszą historię naszej sekcji i buduje jej przyszłość. Z prezesem Hubertem Hoffmanem na czele awansowaliśmy do ekstraklasy, a w minionym sezonie zdobyliśmy tytuł wicemistrza kraju! Cieszymy się, że firma Commercecon w sezonie 2018/2019 pozostanie sponsorem tytularnym naszego klubu i nadal będziemy mogli wspólnie pracować nad jego przyszłością.

Obejrzyjcie koniecznie film zrealizowany przez naszego partnera medialnego TuŁódź.com. Będziecie mieli okazję zwiedzić wirtualnie siedzibę firmy, dowiedzieć się nieco więcej o działalności Commerceconu oraz prezes Hubert Hoffman zdradzi, dlaczego zdecydował się zainwestować w rozwój łódzkiej siatkówki.