Wraz z sezonem 2021/2022 powróciła Strefa Małego Kibica, a w niej nie może zabraknąć animatorów z Akademii Pływania „Łódeczka”. To właśnie oni znają się na „mokrej robocie” jak mało kto, ucząc pływania małych i dużych.

W ofercie Łódeczki znajdziecie nie tylko naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Łódeczka organizuje również zajęcia aqua bike, wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe. Dzięki współpracy z łódzkim WOPR-em możliwe jest także uczestnictwo w kursach ratowniczych. Instruktorzy Łódeczki to osoby z wieloletnim doświadczeniem i podejściem pedagogicznym. A co więcej zarażają pasją do pływania i regularnego uprawiania sportu. 

Zajęcia prowadzone przez instruktorów Łódeczki odbywają się na basenie Szkoły Podstawowej nr 19 (ul. Balonowa 1 – Retkinia) oraz Uniwersytetu Medycznego (ul. 6 Sierpnia 71 – Polesie).

W naszej Strefie Małego Kibica Łódeczka organizuje przepiękne malowanie dziecięcych buzi. Ekipa naszego partnera to również kibice Łódzkich Wiewiór, więc wspierają nas gorącym dopingiem, jednocześnie zabawiając naszych małych kibiców.

Zapraszamy Was gorąco do zapoznania się z ofertą Akademii Pływania „Łódeczka” na stronie internetowej www.akademialodeczka.pl.

Łódeczka super, że jesteście z nami!