W gronie partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź witamy kolejną firmę, która ma swoją siedzibę w Łodzi. Współpracę z mistrzyniami Polski w sezonie 2019/2020 podjął dystrybutor sprzętu do ćwiczeń dla amatorów oraz profesjonalistów – Fitmedic

ofercie naszego partnera znajdziecie szeroki zakres sprzętu do ćwiczeń i treningów indywidualnych dla amatorów oraz profesjonalistów. Fitmedic zajmuje się również kompleksowym wyposażeniem sal treningowych i fitness oraz klubów sportowych. Asortyment obejmuje sprzęt największych światowych producentów. Ekipa Fitmedic.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji asortymentu rehabilitacyjnego i medycznego pomoże Wam wybrać sprzęt na miarę oczekiwań i potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego partnera: www.fitmedic.pl

Łódzkie Wiewióry już zdążyły zapoznać się z częścią asortymentu Fitmedic. Trener przygotowania motorycznego Tomasz Nagórka podczas treningów wykorzystuje m.in. gumy treningowe, maty stabilizujące czy różnego rodzaju obciążniki. 

To bardzo satysfakcjonujące, że do grona partnerów naszego klubu dołączyła kolejna firma z Łodzi – podkreślił Mariusz Przybyła, manager ds. marketingu. – Współwłaściciel firmy Fitmedic.pl, Adam Suwara, jest kolejnym przykładem, że kibic Łódzkiego Klubu Sportowego może czerpać z sympatii do klubu nie tylko emocje meczowe. Cieszymy się, że współpracę z nami podjęła firma z branży sprzętu sportowego. To dla nas bardzo cenny partner i mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie satysfakcję obu stronom.