Do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła właśnie kolejna łódzka firma. Producent tkanin – KARY – to marka z bogatym doświadczeniem i tradycjami w branży tekstylnej, działająca na rynku już trzy dekady. 

Nasz nowy partner to specjalista w produkcji i sprzedaży tkanin najwyższej jakości, przede wszystkim tkanin bawełnianych.

W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór tekstyliów w tysiącach wzorów:

  • tkaniny surowe,
  • tkaniny pościelowe,
  • tkaniny gładkie, drukowane i korowane,
  • tkaniny flanelowe,
  • tkaniny drelichowe,
  • tkaniny pieluchowe.

Ponadto KARY oferuje także gotową pościel drukowaną i haftowaną, pościel adamaszkową, a także zestawy pościelowe wykonane z tkanin marki Itaka, Medical i Noris oraz bogatą konfekcję dziecięcą.

Wśród produktów naszego sponsora coś dla siebie znajdą klienci indywidualni, firmy z branży hotelarskiej, szpitale, marki szyjące konfekcję dziecięcą. Całą ofertę znajdziecie na kary-tkaniny.pl/oferta.html.

KARY – witamy na pokładzie!