Strefa Małego Kibica to jeden z nieodłącznych elementów tworzących oprawę meczów ŁKS-u Commercecon Łódź. W najbliższym sezonie będziemy kontynuować ideę rodzinnego przychodzenia na mecze Łódzkich Wiewiór, a wspierać nas w tym będzie Piaskownica

Bogactwo oferty naszego sponsora może przyprawić o zawrót głowy! To miejsce, w którym każde dziecko znajdzie zajęcia idealne dla siebie. Celem twórców tego miejsca jest danie dziecku możliwości znalezienia równowagi między aktywnością ruchową i intelektualną. Dlatego w ofercie Piaskownicy znajdzie m.in.: naukę języków obcych, zajęcia teatralne, warsztaty plastyczne, taniec, a także zajęcia edukacyjno-eksperymentalne związane z biologią czy chemią. Możecie tu również wynająć animatorów, zorganizować urodziny dla dziecka lub wynająć salę na własną uroczystość.

Zespół Piaskownicy pracuje według zasady „Ucząc bawimy – Bawiąc uczymy”. Jest to możliwe do zrealizowania poprzez bogatą ofertę różnorodnych zajęć i warsztatów, ale również dzięki fantastycznym instruktorom. Przekonają się o tym również nasi mali kibice, bowiem podczas meczów ŁKS Commercecon Łódź będziemy gościć animatorów Piaskownicy, którzy będą przeprowadzać z dziećmi gry i zabawy. 

Szczegółowe informacje na temat naszego partnera znajdziecie na stronie internetowej: www.piaskownica.eu.

A jeżeli chcecie przetestować ofertę Piaskownicy jeszcze podczas wakacji, zachęcamy do osobistych odwiedzin w siedzibie przy ul. Piaski 4.

Cieszymy się, że nadal jesteście z nami!