Restauracja Słońce Toskanii dołączyła do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź w poprzednim sezonie. Grzegorz Gosławski, jej właściciel, chciał wspierać swój ukochany klub nie tylko z trybun. I tak pozostanie! Podpisaliśmy właśnie umowę na kolejne miesiące.

Restauracja serwuje potrawy z kuchni włoskiej i polskiej. Zjecie tu pizzę na oryginalnej włoskiej mące, pasty, ale także pierogi własnego wyrobu. Mistrzowie patelni korzystają też z uroków produktów sezonowych, na bazie których powstają tematyczne wkładki do karty.

Dla miłośników słodkości kuchnia poleca ciasto czekoladowe z musem malinowym, oraz klasyczny włoski deser tiramisu. W lokalu dla najmłodszych łasuchów znajduje się specjalnie przygotowany kącik zabaw oraz oddzielne menu.

W Słońcu Toskanii zjecie przepyszny rodzinny obiad, ale to również doskonałe miejsce na romantyczną kolacje, szybki lunch, czy spotkanie biznesowe.

Co więcej restauracja oferuje możliwość rezerwacji stolika on-line poprzez formularz na stronie, a także zamówienia potraw z menu z dowozem. 

Ciekawy punkt oferty to elegancki bon upominkowy, które pozwolą Wam zafundować najbliższym niecodzienną podróż po smakach kuchni Restauracja Słońce Toskanii (bony upominkowe mogą stanowić część lub całość zapłaty za obiad czy kolację).

Słońce Toskanii mieści się na ul. Żeligowskiego 46 i jest otwarte codziennie od 12:00 do 21:00! Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie, to zdradzamy, że w ofercie znajduje się także Rodowite Pils 😉