Biuro rachunkowe Taxform zostało właśnie nowym partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź. Witamy w biało-czerwono-białej rodzinie!

Biuro powstało na bazie doświadczeń w oferowaniu usług księgowych i doradztwa biznesowego. Na rynku usług księgowych Taxform wyróżnia profesjonalizm. Tworzy go zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno uproszczonej, jak i pełnej księgowości oraz w obsłudze kadrowo-płacowej przedsiębiorstw z różnych branż. Nasz partner  zapewnia dodatkowo szczegółową weryfikację wszelkich dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z obowiązującymi w Polsce przepisami dotyczącymi rachunkowości i podatków.

Pracownicy Taxformu stale podnoszą swoje kompetencje, poszerzają zdobytą wiedzę i umiejętności poprzez śledzenie na bieżąco zmian w przepisach księgowych i podatkowych oraz uczestniczenie w kolejnych stopniach kursów zawodowych i szkoleniach, aby zapewnić klientom jak najwyższy poziom obsługi.

Pełną ofertę usług naszego partnera znajdziecie na stronie internetowej Taxform.

Biuro naszego partnera znajduje się przy ul. Pomorskiej 77 w Łodzi i otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 (dla nowych klientów 9:00 – 16:00).

Witamy w biało-czerwono-białej rodzinie!

#GramyRazem