Jest nam niezwykle miło poinformować, że do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła firma Toyota Łódź – autoryzowany dealer samochodów marki Toyota. 

Siedziba Toyoty Łódź znajduje się przy ulicy Brzezińskiej 24A. W salonie można obejrzeć nie tylko wszystkie modele dostępne aktualnie w sprzedaży, ale również umówić się na jazdę próbną modelem, który nas interesuje. Nasz nowy partner prowadzi również kompleksowy autoryzowany serwis, a także sklep i wypożyczalnię akcesoriów. Ponadto oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kredytowaniem i leasingiem dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Cieszymy się, że w siatkarskiej rodzinie ŁKS-u Commercecon możemy powitać kolejnego partnera. Toyota to uznany na całym świecie koncern motoryzacyjny, a łódzki oddział działa prężnie już od 9 lat – podkreśla Mariusz Przybyła, manager ds. marketingu ŁKS-u Commercecon. – Toyota Łódź coraz prężniej działa w obszarze sponsoringu sportowego, wpierając również sekcję piłki nożnej Łódzkiego Klubu Sportowego. To dla nas bardzo ważne, że szefowie łódzkiego dealera Toyoty zdecydowali się rozpocząć współpracę również z Łódzkimi Wiewiórami. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy założone cele.

Toyota Łódź cieszymy się, że #GramyRazem!