Co roku siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź pozują do kalendarza charytatywnego, uchylając rąbka swojej prywatności lub wcielając się w rolę zawodowych modelek. W tym roku realizacja kalendarza przebiegała pod hasłem szukania pozytywnych aspektów hasła „zostań w domu”, które towarzyszyło nam przez kilka ostatnich miesięcy. 
 
Wszyscy musieliśmy ograniczyć aktywności poza domem oraz spotkania towarzyskie, w zamian odkrywaliśmy nowe hobby w domowym zaciszu i pielęgnowaliśmy zaniedbane pasje. A Wiewióry… Wiewióry w kalendarzu charytatywnym na rok 2021 pokazały, co lubią robić w wolnym czasie. 
 
Fotografie, które powstały są przepiękne i wyjątkowe, bowiem za obiektywami stanęli najbliżsi naszych Wiewiór, a czasami i one same. 
 
Domowe spa, medytacja, relaksacyjne kolorowanki, czy taniec – każda z naszych zawodniczek poza sportem również wykorzystuje wolne chwile. 
 
Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w funkcjonowaniu Schroniska dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej 4. Od kilku już lat siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź są ambasadorkami odpowiedzialnych adopcji i wspierają łódzkie bezdomne zwierzaki. Przypomnijmy, że w tym sezonie zawodniczki naszego klubu występują w strojach meczowych z logo akcji „Adoptuj odpowiedzialnie”. 
 
Cena: 35 zł. Bieżące informacje na temat możliwości zakupu kalendarzy można znaleźć w klubowych mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku: https://www.facebook.com/lkscommerceconlodz.
 
Realizacja tego kalendarza nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i praca ekipy studia 2DM, stylistki Anny Hynek i Drukarni Radruk. Dziękujemy!