Chyba każdy łodzianin zna konkurs muzyczny Łódzkie Skrzydła. W tym roku będzie on wyjątkowy także dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 46 postanowiły wystąpić w eliminacjach i zaśpiewają w nich… hymn ŁKS-u i Orła Łódź.

Młodzi kibice ze Szkoły Podstawowej Nr 46 w grudniu ubiegłego roku byli gospodarzami gali konkursu  „Grasz Fair Play – Jesteś OK”. Podczas uroczystości wręczenia nagród przedstawili artystycznie jak powinno wyglądać współzawodnictwo w duchu zdrowej rywalizacji. Wtedy po raz pierwszy zaprezentowali swoją interpretacje m.in. hymnów ŁKS-u i Orła Łódź. 

Teraz czas na udział w niezwykle ważnym dla naszego regionu konkursie muzycznym. Wychowawczynie klas  3B i 3C – panie Kamila Mrówczyńska-HaładajAnna Kuzaniak – stworzyły wspólnie zespół o nazwie „Muzyczna ekstraklasa”. 

Dzieciaki zaprezentują oba hymny 18 kwietnia około godziny 10.30. w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi przy ul. Zachodniej 54/56. 

Trzymamy kciuki! 

W naszym mieście Łodzi from ŁKS Commercecon Łódź on Vimeo.