Nadleśnictwo Szczecinek już trzeci sezon zachwyca nas wyjątkowymi prezentami – maskotkami wiewiórek z grawerowanymi medalionami. Każda zawodniczka i sztab szkoleniowy posiadają swoją spersonalizowaną wiewiórkę. A teraz i Wy będziecie mieć okazję zdobyć wiewiórkę do swojej kolekcji!

„… wiewiórka to szczególne zwierzątko, które, oprócz swojego wdzięku i urody, cechuje niezwykła zwinność, szybkość, skoczność, bystrość i inteligencja. Wiewiórki są niezwykle sprytne, a jednocześnie… ostrożne, choć stać je również na niepozbawioną fantazji brawurę! Z pewnością więc nie mielibyśmy nic przeciwko temu, aby takimi właśnie cechami charakteryzowały się siatkarki ŁKS-u, zwłaszcza, że gdy przyjdzie im walczyć z bardzo trudnymi przeciwnikami, to będzie to po prostu… kolejny orzech do zgryzienia!”

To fragment tegorocznego listu od pana Janusza Rautszko, który pełni funkcję Nadleśniczego w Nadleśnictwie Szczecinek. Pan Janusz jest wielkim kibicem naszej libero Krysi Strasz. Dwa lata temu wpadł na pomysł, aby sprezentować nie tylko Krysi, ale całej ekipie ŁKS Commercecon Łódź spersonalizowane maskotki wiewiórek. Od tego czasu, miesiąc po miesiącu, rodziła się historia zespołu, którego zawodniczki dziś są doskonale znane całej siatkarskiej Polsce jako Łódzkie Wiewióry

Zarówno my, jak i pan Janusz, zauważyliśmy, że maskotki wiewiórek cieszą się Waszym dużym zainteresowaniem. I tak właśnie Nadleśnictwo Szczecinek postanowiło ufundować kibicom Łódzkich Wiewiór maskotki wiewiórek. W jaki sposób będziecie mogli je zdobyć?

Przed każdym spotkaniem ŁKS Commercecon Łódź (zarówno domowym, jak i na wyjeździe) będziemy wspólnie z Nadleśnictwem Szczecinek robić konkurs. Jego zasady będą bardzo proste: 

Waszym zadaniem będzie wytypowanie dokładnego wyniku meczu Łódzkich Wiewiór oraz sumarycznej liczby punktów zdobytych w meczu przez obie drużyny, np. 3:0 135 pkt . Typowanie wyników będzie miało miejsce w formie komentarzy pod postem konkursowym. Nagrodą za trafne typowanie (prawidłowy wynik i dokładna lub najbliższa prawidłowej liczba punktów) będzie maskotka-talizman wiewiórki, dokładnie taka sama, jaką otrzymały Wiewióry na prezentacji drużyny.

Już jutro, w piątek 9.11., rozpoczniemy pierwszy konkurs! Czekamy na Was na Facebooku!