W środę, 20 września, drużyna ŁKS-u Commercecon Łódź wyjeżdża do Rzeszowa, gdzie rozegra z miejscowym Developresem dwa mecze sparingowe. Dla podopiecznych trenera Michala Maška będzie to kolejny etap przygotowań do nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet.

Poza meczami towarzyskimi z trzecią drużyną poprzedniego sezonu, ekipa ŁKS-u weźmie udział w turnieju w Dreźnie oraz Szamotułach. W zespole z Łodzi brakuje jedynie Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej, która uczestniczy w przygotowaniach kadrą do mistrzostw Europy. Poza reprezentacyjną środkową drużynę zasiliły Dominika Mras, Małgorzata Skorupa, Regiane Bidias oraz Deja McClendon. Przypomnijmy, że do tej pory ŁKS Commercecon Łódź rozegrał dwa sparingi z mistrzem I ligi kobiet – Wisłą Warszawa.

W obu spotkaniach zwyciężyły podopieczne Michala Maška – 4:1 i 2:0. Oba mecze sparingowe zostaną rozegrane w hali Podpromie, pierwszy w środę o godzinie 16:00, kolejny dzień później około 16:30.