Dołączyła do ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2019/2020 i w biało-czerwono-białych barwach zdobyła swoje pierwsze seniorskie medale mistrzostw Polski. W minionych rozgrywkach miała mocną konkurencję na środku siatki, ale udowodniła, że na jej zimną krew można liczyć w każdej sytuacji. W sezonie 2021/2022 w ekipie Łódzkich Wiewiór pozostanie Joanna Pacak.

Joanna Pacak jest wychowanką MKS-u Neptun Końskie. W 2011 roku rozpoczęła grę w SMS-ie PZPS Sosnowiec, zaś rok później razem z kadrą młodzieżową wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA kadetek. W 2015 roku świętowała brązowy medal MP juniorek z Budowlanymi Łódź. W tym samym roku otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kadry B. Zajęła z nią 5. miejsce w Lidze Europejskiej.

W 2015 roku przyjęła ofertę Legionovii Legionowo i spędziła w tym zespole trzy lata. Następnie zdecydowała się na grę w I-ligowym zespole UNI Opole, ale jej świetna gra została zauważona przez prezesa Huberta Hoffmana, który zaproponował jej grę w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Już w swoim pierwszym sezonie Asia wywalczyła z zespołem brązowy medal mistrzostw Polski, pierwszy seniorski krążek w jej karierze. 

Po sezonie 2020/2021 dołożyła do swojej kolekcji kolejny brąz MP. W minionych rozgrywkach TAURON Ligi Asia Pacak wystąpiła w 20 spotkaniach, zdobywając w sumie 88 punktów – w tym 5 z zagrywki i 30 blokiem. Wykonała 53 punktowe ataki, notując w tym elemencie 45,69% skuteczności. 

Przed naszą środkową trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach. Asia super, że jesteś z nami!